Reakcia na: Ámos #83449:
To som sem uz tusim daval.. Jednoznacne som za... Dochodcovsky - special sa so zlavou 35 sk nevyrovna lacnym paradajkam v Lidli, ale keby to mali zadarmo tak to by hned bolo ine..
prvy odchod, posledny odchod a interval ?

810zssk
http://imhd.sk/ba/index.php?w=213621323033ef393621323033ef1f&id=4940 ? nemozu uz dat pokoj?