Reakcia na: Ike #83416:
Včera som išiel 3029, vo vnútri bolo cítiť toľko splodín z motora, koľko by som pri normálnom autobuse necítil ani keby som stál pri výfuku. Ale zrejme to bola len moja predstava a ten autobus je bezpečný, keďže vedenie DPB nebezpečné autobusy odstavuje. ?
Ale stalo by za to este najprv zrekonsturovat povrch chodnika na zastavke a aj cesty v pravom jazdnom pruhu, lebo darmo tam budu pekne nove pristresky, ked pocas dazdivych dni budu ludia stat tak ako doteraz za nimi, aby ich nieco neospliechalo a pocas nastupovania preskakovat kaluze.
Ike
ad update> dost dobry... krasne tam vidno ako dpb kasle na vsetok svoj vozovy park... nechat vozidlo dojst do takehoto stadia