Reakcia na: zakaznik #83398:
dobre prirovnanie.. este vhodnejsie by bolo keby si isiel do automobilky si kupit auto a svetla by nefungovali, pneumatiky by boli poprepichovane a sklo popraskane... a oni by ti povedali ze oni s tym nic nemaju, mas sa ist stazovat do sklarni, do goodyearu a do helly
ale inak je celkom v pohode

richardhudec
http://imgs.sk/index.pl?obr=P1240572resizeJPG-25660.jpg