Reakcia na: 810zssk #83210:
Ad Re #83192 S499.1023: A tam si si zmeral, že ulička v Soplarise je o viac ako 5 cm širšia ako v Slintelise?
Re #83197 m@rtin: Chlapče, Ty si asi V ŽIVOTE okrem predvádzacej jazdy s nejakým porúchaným kusom v BA v Slintelise nesedel a v živote si nešiel Ik280 hore Pražskou. Tvrdiť, že Ik280 (preslávený rýchlosťou 20 km/h a kúdolmi sadzí z výfuku) ťahá do kopca lepšie ako Slintelis, môže len absolútny idiot. Však proste povedz, že sa ti Slintelis nepáči a budeš bojovať za to, aby v BA radšej neboli žiadne nové vozidlá ako Slintelisy.
Totiz, uz som zazil aj elektricku tak "polozapustenu" ze ked som sa kukol z okna tak som videl akurat travu. No a aj ty bezdomovci
Beus
- vieš si predstaviť, čo bude POD estakádou? (najmä v okolí jej pilierov)
- vieš si predstaviť ten "výhľad" z okien priľahlých domov?
- vieš si predstaviť celkové prostredie, ako to tam bude vyzerať
- máš pocit, že električka na estakáde bude akokoľvek atraktívna pre cestujúceho? keď kvôli nej budú musiet robiť niečo, čo v BA nemá obdobu - šplhať sa eskalátormi/výťahmi do výšok na zastávku, a zasa z nej zliezať dolu...
A nakoniec - doteraz si tu nepovedal ani jedinú výhodu, ktorú by mal estakádny variant oproti iným, takže ešte raz - čo by priniesol? Ja tvrdím že akékoľvek jej výhody sú dokonale a niekoľkonásobne prekryté jej nevýhodami.