Reakcia na: rishkiss #83222:
To sa len prejavilo zopár jedincov z okolia Chorvátskeho ramena, ktorí by tam nechceli nič okrem súčasného "parku" (áno, o tom že ten bordel v okolí je park som sa dočítal v jednom článku v Petržalských novinách). Navyše dotyční sa problematike zrejme vôbec nerozumejú: "Nosný dopravný systém má úplne iné, vyššie kvalitatívne a technické parametre ako električka, uviedol Slávik." Pozná niekto (okrem Slávika) dopravný prostriedok nazvaný Nosný dopravný systém? ?
m@rtin
Tak proč si DPB tedy někde ty skvělé Ikarusy nesežene? V Rusku jich jezdí stále ještě hodně. Nevím jakým Citelisem jsi jel, ale ty pražské s výkonem 213kW tahají výborně.
"Mne ide hlavne o to nech sa park obnovuje niecim normalnym"
Co je na Citelisech nenormálního? Je to úplně stejnej autobus jako všechny ostatní. Jen to má jinou kastli a znak na masce. Všechny autobusy v Evropě jsou pomalu poskládaný ze stejnech dílů.
Já si taky myslim, že bude nejvyhodnější, aby DPB koupil Sory, protože jsou nejlacinější. Ale jestli sežene peníze na cokoliv jinýho, bude to i tak jedině ku prospěchu. Ať to bude třeba z Číny.