tak toto sa mi lubi ako to vyriesili,usetrena nafta,ale silno pochybujem,ze to urobia aj u nas ? http://imhd.sk/transport/index.php?w=2b2f3a2132222fef252932252c2127ef1f&id=25166&idt=u&idg=2662&gi=0&gn=20&gs=c&gsd=
A stare A-cko po Stefanikovej ulici. A netrapi ma ze tam uz nie je trat.
Chcelo by to nejaky prieskum, kolko ludi prestupuje z 96 na Drudope (PM). BTW business centra z Pristavnej vobec nie su tak daleko ako sa moze zdat, i ked je pravda, ze tam nie su zastavky priamo pod tymi uzasnymi sklenenymi konstrukciami...
Za ostatnych 15 rokov sa ta cesta po povodniach a neudrzbe uplne znicila
otazka je, ktora zapcha je mensia
hoppusmark
A prave kvoli tomuto som tam chcel viac spojov MHD..
Totiz je treba presmerovat MHD tam, kde bude mat vacsie vyuzitie a nepozerat sa na to, ze su to manazerikovia a neviem kto..
OKrem toho v Apollo BC sidli aj Ministerstvo vystavby a Narodna dialnicna spolocnost...
A aby bolo jasne, ja v Apolle ani nerobim a ani s tym nemam nic spolocne, ale napriek tomu tam chcem MHD zlepsit ?