Reakcia na: 810zssk #82302:
Asi takto nejak rok nazad ako som šiel 98 na brigádu skoro ráno tak sa tam tá zastávka prepadla ? tak asi pár dní tam busy nestáli. Myslím 50 v smere na OD Slimák.
A FTVŠ UK by sa ti za zrušenie zastávky tiež pekne poďakovala
Myslímže konkrétne zastávka La(n)franconi má svoje opodstatnenie, a nie je ani prekážkou plynulosti dopravy, to skôr na ten semafor pod rovnomenným mostom kúsok odtiaľ by sa zišla fungujúca preferencia (hoci tiež sú miesta, kde by bola potrebná urgentnejšie)
FTVŠUK
A všimni si tam aj redukciu zastávok
810zssk
Re #82291 Mikimaus: Lenze ty nechapes ze je to jedna z hlavnych zastavok na trase kde vystupuje/nastupuje strasne vela ludi?
Re #82297 tbus: Zopar cisiel:
Pocet nizkopodlaznych elin (BA/KE): 0 = 0% / 6 = 4,7%
Pocet nizkopodlaznych abusov (BA/KE): 27 = 5,9% / 41 = 20,7%
Pocet nizkopodlaznych tbusov (BA/KE): 7 = 5,1% / 0 = 0%
Pocet nizkopodlaznych vozov celkom (BA/KE): 34 = 4,1% / 47 = 13,3%
Priemerny vek prevadzkovanych vozov (BA/KE): 15 / 14
Chapes? Aj vy mate vraky, ale nie tak rozsirene.. aj ked zas intervaly..