turbo: !!!!!!!!!!!!!!!!! marek R. nejazdi v Prahe, kua tak jak v tom moze mat prsty ??? To ked sa nieco stane v Kuala Lumpure, tiez zacnes podozrievat Mareka R. ?!
Krabusti nech jazdia "svoje" linky a juracania tie ich. Ono sa podobne veci skusali, videl som T6A5-ky na roznych linkach, ale takto je to dobre a nic s tym netreba menit.

..ako neviem koho tym myslel/a
Turbo
Vsak ja iba tak zo srandy, viem, Marecek je v Brne a uz tam stihol rozbit okno na T6A5 (so srkadlom tam vrazil, ked sa otacal).