Reakcia na: Puki #81995:
Tak potom beriem späť.. Nevedel som, že je to internát EÚ.. ?
Dvere na ŠM-kách sa vraj lámali (asi poddimenzovaná konštrukcia), ale tie na Sanose boli priam dokonalé, v otvorenej polohe nezaberali ani milimeter svetlosti dverného otvoru, v zatvorenej polohe (pri dobrom nastavení) zasa 100%-ne dosadli na miesto a dokonca tesnili
hoppusmark
Otázne je len teda, čo je dôležitejšie: dve veľké business centrá, alebo jeden internát.. A aby sa to dalo posúdiť, bolo by ešte dobré zistiť, koľko študentov z internátu na Prístavnej chodí na EÚ..