Reakcia na: Puki #81995:
Tak potom beriem späť.. Nevedel som, že je to internát EÚ.. ?
Dvere na ŠM-kách sa vraj lámali (asi poddimenzovaná konštrukcia), ale tie na Sanose boli priam dokonalé, v otvorenej polohe nezaberali ani milimeter svetlosti dverného otvoru, v zatvorenej polohe (pri dobrom nastavení) zasa 100%-ne dosadli na miesto a dokonca tesnili
hoppusmark
Zo strany DPB to bolo ohodnotené ako dobrá pripomienka a povedali, že sa tým budú zaoberať.. To s tou 68 máš čiastočne pravdu, ale podľa mňa až tak rovnaké trasy zas nemajú. 96 ide ešte dosť dlhú trasu cez Ružinov a aj v Petržalke obsluhuje o dve zastávky viac v Ovsišti ako 68 (EÚ a Bulíkova)..