Ja nebranim podnik ze sa vyhovara a nechce umyvat,na elinach v Raci som umyvarku za tych 10 rokov v podniku videl ist asi tak 6-7 razy,autobusom ide nonstop kazdy den,dokonca aj v tych hicoch fungovala a umyvala,ale ked si vezmes aj tu spinavu vodu,ktora potom steka po oknach a zanechava smuhy a stopy,tak je to celkom zbytocna investicia do vody a energie ked vysledny efekt je nulovy
hoppusmark
Takýmto prístupom môžte celú MHD rovno zabaliť... Proste tie vozidlá treba umývať každý deň, (aspoň zbežne, ako som už napísal) nehľadiac na to, či tam niekto niečo vylial alebo sú tam omrvinky... Proste umyje sa to a hotovo...
A že na to nie je čas... Všetko sa dá, ak sa chce... Dá sa to v pohode rozplánovať, kedy sa ktoré vozy umyjú.. Tie, čo sú v premávke celý deň, sa umyjú večer, tie, čo sú len v špičke, sa umyjú počas prestávky cez deň... A keď to takto naplánuješ, zistíš, koľko ľudí na to asi potrebuješ, a nahlásiš tento počet firme, ktorá ti upratovanie robí.... len to chce trochu ponamáhať hlavičku a nevyhovárať sa, že nie sú lóve ? ?