Reakcia na: hoppusmark #81898:
aj sedadla su ciste... a dokonca maju aj taku luxusnu vec (ironicky myslene) ako su zaclonky... ? fakt prvykrat som sa SL viezol v marci, a ked som sa vratil spat do MHD potom, tak som si pripadal ako na smetisku... ako hlavne mesto mame pekne meno
hoppusmark
presne tak, magistrát má celú MHD "na saláme", tak isto ako aj opravy a údržbu ciest, a veľa ďalších vecí...