Reakcia na: Peon #81810:
okrem toho by bolo skúšanie takéhoto autobusu asi zbytočné, pretože ja by som do Bratislavy kupoval iba také autobusy, ktoré tu už máme.. Čiže buď SOR, alebo Solaris... (alebo Citelis(25Tr) ale ten nemusím ? )
Pozdravujem vsetkych!:-)
Ike
samozrejme ze podmienky by museli byt obojstranne, ale urcite ako nudzovy plan by to dpb pomohlo... pokial by mi zaplatili tie vodicske opravnenia (v zaujme fungovania dpb) a potom mi davali polovicny plat, tak ver tomu ze brigadnikov by sa naslo dost...