Reakcia na: 810zssk #81572:
Ako to, že treba brať vážne? Koľko expertov vykrikovalo, že zem sa v r. 2005 zrazí s inou planétou, narazí tu nejaká tá kométa alebo všetci pomrieme? A nič sa nevyplnilo. Tak to je s tým globálnym otepľovaním... myslíš si, že pred takými 55 rokmi nebolo také počasie, aké je teraz?
Mikimaus
http://bratislava.sme.sk/c/3399220/Autobusy-sa-uhasia-samy.html