Turbo este ta pootravujem: preco je pri jazde proti hrotu obmedzena rychlost na 10km/h?
diky
diky
- aby som si to neskor lahsie predstavil 
Este mame aj vyhybky symetricke (odbocka k ZST Nove Mesto), na nich su oba smery do odbocky.
.
KLF