Reakcia na: Emo #80356:
to by sme potom kludne mohli zrusit astronomicku, a taktiez astronomicka a suhvezdna su tiez kusok od seba. kebyze sa rozmysla takto mohli by sme zrusit tretinu zastavok v BA, mozno by to zrychlilo dopravu aspon ?
BTW keby ste videli niekoho na zelenom pionieri tak to som ja ?

N/A
Je to v noci, uzol Astronomicka vtedy nefunguje, tak tu netreba brat do uvahy nenavist voci zastavke Chlumeckeho, ktoru tu zaviedol S499.1023. Uvazuj trosku, cez den suhlasim.
V noci je to peachovina, zastavovat na Astronomickej namiesto Chlumeckeho.