Reakcia na: Emo #80356:
to by sme potom kludne mohli zrusit astronomicku, a taktiez astronomicka a suhvezdna su tiez kusok od seba. kebyze sa rozmysla takto mohli by sme zrusit tretinu zastavok v BA, mozno by to zrychlilo dopravu aspon ?
BTW keby ste videli niekoho na zelenom pionieri tak to som ja ?

Mike
a teraz ak bude ten istý prázdninový grf. čo doteraz, tak tam bude mať aj 91 aj 191 celodenne i 24 min, teda v preklade z rusoviec 12 min. int celý deň - 5 spojov za hodinu ?