"Lístok má byť drahší ako pri bežných denných linkách a na nočné spoje nemajú platiť električenky."
píšu v BN.
Vidím to tak, že ak v každom voze nebude revízor, tak počet čiernych pasažierov bude vysoký. ?
píšu v BN.
Vidím to tak, že ak v každom voze nebude revízor, tak počet čiernych pasažierov bude vysoký. ?
OD 1.7.2007 DOČASNE UZAVRETÁ PREDAJŇA NA HODŽOVOM NÁMESTÍ
fobust
Veľa dobre vieme že to tu čítajú. A nepotrebujem od DPB zasa odpoveď, takú, akú som som už raz dostal - že to musím osobne priniesť, vlastnoručne podpísať a čojeviem čo ešte. Notársky overiť? S takým prístupom ma nezaujímajú. Dobre vieš že to tu čítajú, je na nich či sa podľa toho aj zaridia, alebo budú čakať...