http://www.ta3.com/sk/reportaze/40577_bratislavsky-magistrat-chce-nakupit-ceske-autobusy
To čo sú za nezmysly? To chcú nahradiť 22 Solarisov 18timi SORmi alebo zmiešali dokopy dve správy do jedného príspevku a domotali?
To čo sú za nezmysly? To chcú nahradiť 22 Solarisov 18timi SORmi alebo zmiešali dokopy dve správy do jedného príspevku a domotali?
Záchvat
Pri KE požiaroch zabudli pripomenúť, ako sa tu prilieval olej do ohňa.
3511 a 3520 boli z jednej série, práve tej v ktorej bol sústavný problém s olejom do servoriadenia. Olej (červený) vytláčalo z nádobky umiestnenej nad motorom, hlavne za tepla po odstavení motora... a hlavne po údržbe, kde sa olej štedro dolieval...
Motor v tej sérii bol od prvého dňa kvalitne nabalený sajrajtom, najmä v spodnej časti, kde bol štartér...
Nemali ste podobný problém??? ?