blogy.etrend.sk :: Čakaj somár... niečo pôjde
Verejná prímestská doprava v Bratislave nemá logiku, slušnosť ani ekonomiku
http://blogy.etrend.sk/101423/peter-kremsky/cakaj-somar-nieco-pojde
_________________________
(Fuuuu, to je zas záplava nových príspevkov...)
Verejná prímestská doprava v Bratislave nemá logiku, slušnosť ani ekonomiku
http://blogy.etrend.sk/101423/peter-kremsky/cakaj-somar-nieco-pojde
_________________________
(Fuuuu, to je zas záplava nových príspevkov...)
Valec
Keby bolo prevádzkovanie MHD také lukratívne, ako to že dopravné firmy nepodávajú kľučky na magistráte aby ponúkli "všimné" za to aby to mohli robiť. ?