Mr. Zahadny: Heh, no jo... ale fakt som ho nevidel ! A to som na vlastne oci videl dokonca aj Skoda Tr11 !
- ked neratam ten "petrzalsky-dar" cisto vozickarsky), to maju zvnutra aj zvonku - okrem toho - tie busy su skoro v maximalnej vybave.
.
bol to nocny spoj a to, co mal prejst podla cestovneho poriadku za 19 minut, presiel asi za 9:)

KLF
All: No... ja teda sledujem v BA HLAVNE trolejbusy a to uz od detstva, ked som chodil na ZS, ale ten Ikarus 415T som tu testovat nevidel. Akoze spytam sa inak - je tu niekto, kto ho VIDEL v premavke ???