xz: praveze, myslim Pribinovu v minulom tyzdni Pravda uverejnila vela reakcii citatelov, ze su proti vystavbe vyskovych budov na Pribinovej.Dokonca napisal aj poslanec mest. parlamentu, ze v uzemnom plane sa nepocita s vyskovymi budovami!!!

.
a nejako sa so mnou dohodnes, poziciam, pripadne dam prefotit 

COLOR