To chcu naozaj kupovat vychodonemecke KT-4 ????
To sme dopadli,jak v Rusku.Myslim ze moc nenahradia K2, lebo maju sirku len 2,2 metra.(ale vzdy lepsie nieco ako nic).
To sme dopadli,jak v Rusku.Myslim ze moc nenahradia K2, lebo maju sirku len 2,2 metra.(ale vzdy lepsie nieco ako nic).
.
(moja vlastná skúsenosť)
Cookies
ALL: tú trať do Barce linkou č. 4 odporúčam aj Vám ostatným. POBAVÍTE SA.
KEPO: neber to ako výsmech alebo škodoradosť. Je to žial tvrdá realita.