Mr. Zahadny: No 7303 som videl - je pekna. 7304 som este nevidel. Ale ja osobne VYSOKO preferujem vyzbroj od Alstomu! Jazdil som na K2Skach s touto vyzbrojou a bola to basen.
. Ta 7715 bude teda vyzerat tak isto (asi podla popisu na hlavnej stranke) - len nebude mat dubnicku vyzbroj - ale "klasicku" Alstom. Hmm - ale tie cela by mohli pridat.
.
Pocuj, co si sa zas dozvedel take tajne, ze tu vsade pises, ze si sa nieco dozvedel, len nic konkretne ?
Zas sa hras na Mr. Zahadneho ?
Sa prezrad... ukoj nasu tuzbu po poznani faktov.
...

KLF