Reakcia na: S499.1023 #74097:
Heh, veď samozrejme že nimi tečie, teda úsekmi od najbližšieho uzemnenia po dvojkolesie
Narážal som na to, čo písali, že v nich prúd "je", čo samozrejme nie je, len nimi tečie, aj to len občas
Narážal som na to, čo písali, že v nich prúd "je", čo samozrejme nie je, len nimi tečie, aj to len občas
N/A
Aspon sa vdaka tejto zvrhlosti kupia nove elektricky. A cez Petrzalku pojde normalna streka, pre sotousov to bude zaujimave. Btw. taky Talent je dobry na cestu do mesta. Bude moct chodit striedavo do TT, GA... ? ? ?