Dúfam, že na tie naše "duobusy" ? raz nenacapia nejakú reklamu. Vyzerá to dosť zle.
http://www.mestskadoprava.net/galeria/picture.php?cat=search&search=date_creation:2007.02.22--cat:627|AND&image_id=15310
http://www.mestskadoprava.net/galeria/picture.php?cat=search&search=date_creation:2007.02.22--cat:627|AND&image_id=15310
Z
Je úplne jedno, či sa nakúpi 25 Tr 6 alebo 12. Pri neadekvátnom používaní je to úplne premrhaná investícia. ?