Reakcia na: tomas1 #73156:
A prečo by nemalo byť? Prečo by každý postihnutý mal výstavbe diaľnice mlčky ustúpiť? Nech štát vyvlastní, ale za TRHOVÚ cenu.
ved toto je uz take porovnavanie ako keby som machroval ze to ze ku mne chodi autobus s nizsim cislom linky znamena ze som nieco viac
...

Sommelier
Mno, ono celkovo 94, 38 miliardy Sk pre projekty v rámci Slovenska (cestné, železničné, plavba) - zvyšok EÚ (vrátane krajín, ktoré majú oproti nám oveľa rozvinutejšiu dopravnú sieť - čo ale nemusím písať) si rozdelí "zvyšných" 330 miliárd Eur na dopravné projekty.
Najmä keď je minimálne 100 mld. z toho úver.