Reakcia na: S499.1023 #73055:
Prosim neryp do mna! Sa snazim byt nekonfliktny ale tvoje spravanie ma stve a ked ja podla teba som dieta TY sa spravas obcas horsie ?
? 
Najdi niekde jej obrazky, taka kvazi historicka medzi domami.
m@rtin
O dvojím rušení v Budějovicích jsem záměrně nepsal, protože tam dnes jezdí.
To bych také mohl napsat o zrušeném úzkorozchodném provozu v Mostě a Litvínově, který byl nahrazen klasikou...