Si: Nie si trochu naivny?
1. slusny clovek sa vcera nemal sancu dostat do vozu
2. ak sa aj dostal, tak mal ohrozeny zivot
3. nikde na svete si nevedia rady s niciacim davom (to u nas bol len velmi slaby odvat), takze zabudni na to, ze potrestas viac ako 0.00% pachatelov.
Ja sice lutujem tych, co museli ist domov pesi, ale doplatili na to, co robilo zopar individui. A keby si bol autickarom, tak by si asi pekne pocitil, co su to skody na vozidle
1. slusny clovek sa vcera nemal sancu dostat do vozu
2. ak sa aj dostal, tak mal ohrozeny zivot

3. nikde na svete si nevedia rady s niciacim davom (to u nas bol len velmi slaby odvat), takze zabudni na to, ze potrestas viac ako 0.00% pachatelov.
Ja sice lutujem tych, co museli ist domov pesi, ale doplatili na to, co robilo zopar individui. A keby si bol autickarom, tak by si asi pekne pocitil, co su to skody na vozidle
klimo
to natahovanie sme-cka bolo dostatocne rychle aj pred tym. uvodny lag nie je/nebol sposobeny rychlostou tvojej linky, ale sposobom asp-ckoveho generovania clankov. T.j. dost dlhy cas sa Ti neprenasaju ziadne data ale sa na strane serveru generuje stranka. Viem to preto, ze od stroja www.sme.sk ma deli 1 router a 100Mbit switch :)))