Reakcia na: klasIK #73001:
Aká pekná fotka z výstavy "Človek na kolesách"!!! Viac sa nenájde? Interiér ŠM, prípadne fotky z inej strany... Mimochodom je to svedectvo, ako zvrakatie vozidlo typu Š11, panelovej konštrukcie, ak nestojí pod strechou... ?
klasIK
3350 pred desiatimi rokmi...:
http://fotky.azet.sk/jsAlbum.phtml?i9=40d020356c57&al=2542790
... to na STV som tiež, bohužiaľ, nevidel...