OOOOPPPS.... sorrac za zdvojeny prispevok

)> na botanickej opravuju lavy jazdny pruh v smere do karlovky (od druzby po rivieru)


a okrem toho aj zmenili dizajn a clanky sa natahuju ovela rychlejsie... fuj, ale im robim reklamu...
Tento semester je podla mna pekne na p.cu
Co ja viem, asi by som hodil 6 ako 14, 7 ako 11, 12 ako 1, 4 ako 9



N/A
Martin z Prahy: nevies mi prosim povedat, naco sluzi v staniciach prazskeho metra to vedenie nad kolajami(take 2 spojene droty) Je to proti tym extremistom, co sa vozia na strechach voznov???