Reakcia na: anbis #72994:
Plánovala sa až na konečnú Lesopark.http://www.imhd.sk/ba/index.php?w=3825242e29eff8f8f9f11f352b2f321f242f1f21362132302f241f212b2329272f2c2f2b251f2f2c21362f2e212c301f21331f2f23ef392b2e212c23
V starších plánoch bol aj Kamzík.
A mimochodom aj Kamzík je na Kolibe-či opačne? ?
anbis
Re #72971 diky: osobne neverím (aj keď by to bolo fajn), že niekedy dôjde k zriadeniu nejakej linky až na Kamzík, no ja som iba reagoval na SDX-a ohľadom možnej otočky busu, nič viac, nič menej ? .