Reakcia na: Dopravák #72937:
A čo tak napríklad zrušiť premávku 29B na Bankov, zrušiť premávku 29Z k vlekom v Kavečanoch. A fakt nechápem ako môže existovať taká linka o 40 do Jahodnej... Úplne by predsa postačil SADistický autobus na hlavnej ceste pri odbočke do Jahodnej. Mohlo by tam byť aj záchytné parkovisko pre autá, aby človek mal zabezpečenú 30 minútovú prechádzku čerstvým vzduchom s lyžami na pleciach a lyžiarkami v ruksaku. ?
marian555
Okrem toho som zvedavy ci sa im tie financie vratia. Podla poslednych zim a najma tou tohto rocnou sa sneh v BA moc neudrzi. Ved uvidime ?