Turbo: a este si vezmi, ze podlaha je v tej casti, kde je klb a tie delene dvere, vysoka tak zhruba na jeden schod. Ked si predstavis, ako vyliezaju cestujuci z tretich dveri vysokopodlazneho I280 (uzke dvere, strme schody), tak vystup cez delene dvere 22Tr-ky je omnoho rychlejsi. Navyse sa ti, ktori vystupuju z priestoru nad strednou napravou nemusia pretlkat cez klb plny ludi, ale mozu vystupit este pred nim.
ako 15Trm, ale hlavne celkovo pocet ludi je mensi 140 vs. 176
preto pre pripad, ze je tu este niekto taky neuvedomely ako ja, do zahlavia pridavam osvetlujuci link...
Papyr
Zacestujte si niekedy do Usti n.L., 22Tr ev.c. 601 (mimochodom, UL ma len JEDEN 22Tr, kde je druhy, cert vie) je pravidelne nasadzovany na linky 54 a 56. More info: www.dpmul.cz