deko - no tym mna asi nevystrasis :-d Ale inak, fakt to nechapem...preco nemozu aj taketo detajly dotiahnut...sak to je hrozne...este stastie, ze v pripade SORov ide len o take drobnosti, ze bezny uzivatel si to nevsimne...

, clanok som pridal ja ...
d3k0
P.S. BA-noviny nie su jedine, ktore treba sledovat. Ostatne nevychadzaju raz za 2 tyzdne.
P.S.2: V kazdom pripade budem len a len rad, ked nejaky link hodis do fora, urcite ho potom niekto prida. Vdaka.
Kockac:
Ad. revizori: No co, sme na Slovensku, mame legislativu, aku mame, tak co sa cudujeme?
hroch: Nechces tu tvoju pracu potom uverejnit tu ako clanok? :->
Majkl: BAA 79-16 je nejaka vycvikova Karosa, nic nove. Ten nater je uz pekne starucky
Bon-Cu: Nechcem strasit, ale aj tie dva nove SORy, co som videl v utorok, maju opat mierne odlisny nater (vzadu)