tr3mp: no pravdepodobne sa isiel navagonovat a poslat na opravu
samozrejme bol tahany tatrovkou. isiel smerom von z mesta, neviete niekto kam a preco?
No a zober si, ako si to palia niektori vodici v tuneli.
d3k0
Papyr> Aj my sme vyfasovali zaujímavé premenovanie zastávky tunel na Chatam Sófer. Niet čo dodať.
Práve mi volal Spectre, že na Hroboňke je naozaj 6630, ale fyzicky je to prvý trolejbus dodaný v tomto roku. 6627-9 tu ešte nie sú.