tr3mp: kyvadlo do ikey ma zastavku pri vchode, ktory je najblizsie k hypernove a dalsiu pred vchodom do ikey. netusim ale, ci stoji pri oboch aj pri prichode aj pri odchode. vcera som nim isiel iba odtial prec a to po trase "hypernova" -> "ikea" -> ivanska cesta -> "trnavska" -> "bajkalska" -> "trnavske myto". kedze podla cestaku by mal ist cez roznavsku, mam pocit, ze to ide jednoducho tade, kadial ma vodic chut ist...
. Ale je to pekne.
Kockac
Andrej #7107: Mne sa ten nater moc nepaci. Skor by som sa priklanal za nater podobny klasickemu karosackemu (t.j. cerveny vrch a spodok, biely stred), ktory aj "pasuje" k bratislavskemu erbu. (Rozhodne lepsie ako ktorykolvek iny, co mame.)