Reakcia na: Ike #70947:
e ? Najprv som nepochopil, potom som sa z chuti zasmial (dík) a až teraz mi vlastne došlo, že si talentovaný vizionár. ?
pointa je vzdy prepocitavat to na PPP
skusim niekde najist tie udaje z eurostatu, ktore su robene na jednej baze pre celu EU 
fobust
Lenže to by tú elektrinu trebalo vyrobiť bez produkcie CO2. Čo sa na SVK v Jadrových a vodných elektrárňach aj deje. Našťastie. A dúfam že jadrová energetika sa bude rozširovať, či už dostavbou Mochoviec, alebo nových blokov v Kocianovciach alebo Bohuniciach (kompletne nová elektráreň).