Reakcia na: Papyr #70793:
Ekonomicky použiteľný termojadrová elektráreň bude k dispozícii pri optimistickom pohľade najskôr v roku 2050, osobne tipujem tak 2070, možno ešte za môjho života. Dovtedy by sa mala obrodiť jadrová energia získaná štiepením. Napr. v moderných reaktoroch 4. generácie, ktorými preklenieme obdobie ktoré ešte bude kým bude tremonukleárna fúzia ekonomicky použiteľná. A ani potom neočakávam nejaké brutálne zlacnenie cien el. energie.

kandidati na primatora. Okrem spominaneho Durkovskeho (strana 9) aj Kocner (strana 13).
Valec
http://www.bratislavskenoviny.sk/buxus/generate_page.php?page_id=8339
Kto vie, či nebol nejaký vyšší záujem tie noviny nerozdistribuovať.
Mimochodom v minulosti, keď sa voľby (miestne aj parlamentné) konávali v piatok od 14tej začínalo volebné moratórium v stredu o 14:00. A noviny v stredu ráno vychádzajúce volebné reklamy mohli mať uverejnené, tak neviem v čom má SP problém.