Vcera som siel okolo vozovne na Hrobonovej a vsimol som si ze odtial zmizli Sanosy a aj ostatne pri nich odstavene vozidla. Ostala tam iba prazdna plocha. Chysta sa aj na nich rekonstrukcia ako bola na 9Tr? Ci boli iba z priestorovych dovodov presunute a bude tu parkovisko na dalsie 25Tr?
Ámos
"Veď odpadnú zo dňa na deň náklady ako údržba automatov na predaj lístkov, revízori, výroba lístkov, oddelenie, kde sa tvoria ceny, nočné spoje a pod."
To akoze, zrusil by nocne spoje? - hm... MHD zadarmo pre lepsie zarobky taxikarov