Dame si taku malu sutaz ak chcete ak nie uz sa o nej nezmienim:
KTORY AUTOBUS JE NAJLEPSI? KTORY TROLEJBUS JE NAJLEPSI? a KTORA ELEKTRICKA JE NAJLEPSIA? pod slovom najlepsi sa mysli: najcistejsi, najspolahlivejsi a najmenej hrdzavy! ? Kto sa zapoji bude mat ako hlavnu cenu : DOBRY POCIT dakujem ?
KTORY AUTOBUS JE NAJLEPSI? KTORY TROLEJBUS JE NAJLEPSI? a KTORA ELEKTRICKA JE NAJLEPSIA? pod slovom najlepsi sa mysli: najcistejsi, najspolahlivejsi a najmenej hrdzavy! ? Kto sa zapoji bude mat ako hlavnu cenu : DOBRY POCIT dakujem ?
Ámos
Lebo 2xT3 by malo mat kap. 320 cestujucich a K3R-NZ 280. Obidve pri 8osob/m2.