Mike:
Do DNV jazdia nejaké súbežné spoje viacerých prepravcov? Pokiaľ ostane ŽST DNV tam kde je, tak o súbežnosti by som pomlčal...
Do DNV jazdia nejaké súbežné spoje viacerých prepravcov? Pokiaľ ostane ŽST DNV tam kde je, tak o súbežnosti by som pomlčal...
hoppusmark
HAHAHAAA, a AKÁ modernizácia ???? ? ? ? ☠