Reakcia na: Chobotnica #68184:
tak teda fackanie kvôli nádche to som naozaj nezažil a určite by som si to od či už je starý alebo mladý nenechal. Na druhej strane aj ja osobne nenávidím ked je dakdo chorý a takýmto spôsobom nakazí 1/2 ludí na okolí-myslím, že je to tak trochu tiež chrapúnstvo. No rurku na srdce nikdo z nás nemôže vedieť, či ten druhý nekýcha iba preto, že má napríklad astmu.
Tie pocty boli oficialnou spravou DPB a naozaj neviem, ci si ty vedies nejake statistiky, o kolko % viac ludi cestuje v piatok zo Zlatych pieskov, takze ak mas presne percenta, rad ich od tych oficialnych merani DPB odcitam. Ale ty asi tie presne percenta nemas...
Martin Fundárek
Mňa sa nepýtaj, ja za to nie som. V príspevku som iba poukázal na pár problémov, ktoré by to prinieslo.
"Aby bolo jasne, napr. kod 511 inverzny da vzdy inverzne zobrazenie a klasicke cislo 511 sa tym padom uz neda zobrazit. "
No to snáď nemyslia vážne?