Reakcia na: Sommelier #68068:
na starom moste ma byt po rekonstrukcii mimo elektricky aj cestno/cyklisticka cast, ktora bude dostatovne siroka pre vozidla zachranky a hasicov.posledny problem urobit a prepojit korzo na lavej a pravej strane dunaja.
)
marian555
Pripájam sa, konečne bude využity ten pás a prinesie aj prepojenie radiál. Naozaj je vidno že bez tých pár rozumných ľudi mimo magoriátu by sme boli v dobe kamennej ?
eripmav:
A ktomu zberaču. V prípade poruchy sa to dá na pár chviľ aj odstaviť. Okrem toho ten zberač zas nebudú robiť 100 rokov. Takže vkľude sa dá začať s rekonštrukciou zberača a hneď na to položiť kolaje a je po probleme ?