ja len ze bolo by dobre do tohto popisu napisat, ze je to dobova fotomontaz...
http://imhd.sk/ba/index.php?w=2b2f3a2132222fef252932252c2127ef1f&id=3404&idg=418&gi=40&gn=20&gs=e&gsd=
uvedenu fotografiu mam v jednej knizke kde sa to rozobera... pri pohlade na tunel zo severu sa nam takato panorama nenaskytne
http://imhd.sk/ba/index.php?w=2b2f3a2132222fef252932252c2127ef1f&id=3404&idg=418&gi=40&gn=20&gs=e&gsd=
uvedenu fotografiu mam v jednej knizke kde sa to rozobera... pri pohlade na tunel zo severu sa nam takato panorama nenaskytne
No a dosiel dispecer a hned mi daval vinu a pritom ten sofer auta ked dosiel, SI SAM PRIZNAVAL VINU ! Ze blbo zaparkoval. Takze tak...
hudecrichard
su vozidla MHD poistene??? ak hej, dufam, ze stare ikarusy 280 a 283 nie, lebo pravdepodobne by sa to neoplatilo a myslim, ze si to mysli skoro kazdy
vcera som isiel okolo 17:00 elektrickou 3jkou z race na racianske myto...o chvilu, ked som sa zase vracal, isla 3jka a za nou suprava, ktorou som isiel predtym mala sluzobnu jazdu...zastavila na obratisku vinohrady a na transparente nahodila smer hlavna stanica...kedze sa v takychto organizacnych veciach moc nevyznam, tak aky to malo zmysel???