Reakcia na: fobust #67642:
Tie Soláče vôbec nie sú pravidlom a čo sa týka obslužnosti nie je predsa problém prestúpiť na Patrónke. A čo je takisto doležité, sú intervaly medzi jednotlivými spojmi, kde 21 má oveľa hustejšie ako 63. Stále nechápem z akého dôvodu by mala namiesto 21 zastavovať na Mokrohájskej 63, žeby snáď preto, aby čas jazdy od konečnej po konečnú presiahol 40 minút? Už teraz je druhý najvyšší. Možno by stálo ešte za úvahu, aby 21 zastavovala na Hroboňovej, sú tam internáty a spojenie na AS MN by sa zišlo.
fobust
No neviem či je ASMN lepšie ako Trnavské mýto a vôbec, 63 obslúži väčšiu časť mesta. K tomu býva aspoň cez víkendy obsluhoavná NP vozmi. Takisto zastavuje aj na Hroboňovej a linka 21 by získala zasa svoj naozaj expresný status.