Áno, boli sme milo prekvapení kvalitou MHD v KE. Veľa sa o tom v BA hovorilo, väčšinou samé negatíva, ale skutočne, autobusová a trolejbusová doprava sú na úrovni. A električkové trate tiež nie sú až také zlé. Vyzerá to tak, akoby divíziu električky riadil jeden človek a A+T niekto úplne iný. Myslím, že keby si električky začali v KE prestavovať na spôsob T3P, nebolo by už pomaly čo vyčítať

Bon-Cu
Ej ha...bud som to este vobec nevidel, alebo ak, tak hrozne davno...T6ka na hl.st.! ..no, ale na transparente mala "zvlastna jazda"...v prvom vozni sedelo par ludi a v tom dtuhom - bordel...nejake ciarne plachty a co ja viem co vsetko ta meste bolo + kopa ludi..neviete o co islo? ...len, neviem e.c.