tbc: eee...33ke aj 32ke staci to co maju...ale...taka 208...tam by sa to zislo

Co bude dalsie? Zeby trolejbus s odberom prudu z tretej kolanice????
..to uz by bolo na mna vela 
hroch
pisem vlastne preto, lebo chcem vystruhat hlboku virtualnu poklonu d3ko za CePo. prave si tlacim nove cp z mojej zastavky (kedze som sa dnes os...l a zdrhli mi autobusy