Reakcia na: SZKV #66521:
Ved ja z toho nerobim vedu a vobec mi nevadi kombinovana vyprava trolejbus-autobus. Nuz a tvoj nazor "vsetko precislovat naraz" sa ale zase nepaci inym, ktori by to chceli precislovat postupne (vid predchadzajuce prispevky). A tak ked sa nikto nevie zhodnut, mozno by bolo dobre ponechat cislovanie, take, ake je.

Podobne aj linky 202 a 72
?
Nic viac, nic menej.
d3k0