Reakcia na: d3k0 #66520:
Ale vždyť tak to funguje na hodně místech (třeba v Prešově kolem 18. hodiny jezdí na trolejbusových linkách autobusy) a nikdo z toho nedělá vědu! Prostě pokud většinu spojů linky jede trolejbus, nechť je linka číslovaná v trolejbusové řadě, pokud převažuje autobusový provoz, nechť je to "autobusová" linka. Já osobně bych neměl nic proti převedení trolejbusů do autobusového číslování (myslím, že ten návrh takového přečíslování jsi sem nedávno dal ty, nepletu se?), ale v tom případě pokud možno všech! Mě tu prostě vadí, že jedna trolejbusová linka bude mít autobusové číslo, zatímco všechny ostatní zůstanou v původní řadě! To je totiž vrcholně nesystémové!
A taky fobust radsej bude pisat polstranovy prispevok namiesto toho, aby zdvihol zadok, siel ten ostrovcek odfotit a uploadol ho sem (mimochodom, ma prava na pridavanie fotiek, akosi som ale ziadnu novu od neho uz pol roka nevidel...). Vsetci by len najradsej do vsetkeho kecali, ale robit sa uz nikomu nechce
?
Nic viac, nic menej.
tomas1
1. Už si zrejme zabudol aká bola tvoja prvá reakcia....
"Very funny, ale iste by nezaskodilo si vsimnut, z ktorej strany svieti slnko. Jasne, mohol som fotit aj z opacnej strany a dosiahol by som akurat tak hnusnu, ale za to pre teba nazornu fotku s elinou prekrytou vodiacimi znackami a bielocervenym pasikom"
... s čím sa nedá súhlasiť.
2. "#7953+7954 na čerstvo zúženej zastávke Nám. Biely kríž." ...keď dáš takýto popis, tak trvám na tom, že by bolo o jeden level vhodnejšie a profesionálnejšie fotiť z pol jednej. Bodka.
❤ ? ❤